Praca w branży gier

Specjalista ds. obsługi klienta salonu VR

dla VR Room 360 w Warszawa
opublikowane przez DoDo4Story Sp. z o.o.

Praca stała Inne

VR Room 360 - salon wirtualnej rzeczywistości i kino 360 poszukuje Specjalisty ds. obsługi klienta do pracy w salonie w Warszawie.

Główne zadania:

  • pomoc w obsłudze i prezentacji urządzeń VR w salonie
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych
  • prezentacja gier VR

Wymagania:

  • otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów
  • komunikatywność
  • umiejętność obsługi komputera
  • podstawowa znajomość urządzeń VR

Oferujemy:

  • możliwość pracy z najnowszym sprzętem VR
  • otwartą i przyjazną atmosfera pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: contact@vrroom360.com z dopiskiem "Specjalista ds. obsługi klienta"

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).”

Data publikacji: 2018-07-03

Liczba wyświetleń: 358