Praca w branży gier

UX/UI Designer

dla Crunching Koalas w Warszawa

Praca stała Design

Cześć! Jesteśmy Crunching Koalas. Możecie kojarzyć nas z MouseCrafta. Obecnie pracujemy nad kolejnymi projektami, zajmujemy się także publishingiem oraz przenoszeniem ciekawych i uznanych tytułów na nowe platformy wydawnicze.

Jesteśmy między innymi autorami obu konwersji Sky Force'a i Oh... Sir’a i oraz autorami konwersji i wydawcami Regalii, Lichtspeera i BUTCHERa w wersjach konsolowych.

Przed nami kolejne wyzwania, dlatego szukamy do zespołu UX/UI Designera, który wesprze nas w dowożeniu kolejnych projektów.

Zakres obowiązków:

  • Redesign sterowania i UI przy portowaniu gier na PC, konsole i urządzenia mobilne;
  • Dbanie o najwyższej jakości UX w projektach;
  • Tworzenie dokumentacji wykonywanej pracy;
  • Okazjonalne doglądanie focus testów.

Oczekujemy:

  • Znajomości standardów projektowania UX i UI, szczególnie w grach konsolowych;
  • Praktycznej znajomości programów do mockupowania interfejsów;
  • Znajomości przynajmniej jednego z ogólnodostępnych silników do tworzenia gier (preferowane Unity 3d), w stopniu pozwalającym na samodzielne prototypowanie zaprojektowanych rozwiązań;
  • Znajomości rynku i obecnych standardów dotyczących sterowania i projektowania UI.

Oferujemy:

  • Pracę nad uznanymi i światowymi tytułami (kilkaset tysięcy sprzedanych kopii na Steam), ze średnią oceną na Metacritic powyżej 80;
  • Pracę w wygodnym komunikacyjnie miejscu - nasze studio mieści się w Centrum Kreatywności Targowa, przy stacji Metra Dworzec Wileński;
  • Zarobki pomiędzy 4000 zł netto a 7000 zł netto, uzależnione od Twojego doświadczenia i wybranej formy umowy.

CV, portfolio i parę słów o tym dlaczego chcielibyście u nas pracować prosimy przesyłać na adres jobs@crunchingkoalas.com

Wybranym kandydatom wyślemy zadanie testowe i zaprosimy na rozmowę do naszego biura.

Data publikacji: 2018-08-02

Liczba wyświetleń: 1146