Praca w branży gier

Animator 3D

dla Trusense w Warszawa, zdalnie
opublikowane przez Trusense sp. z.o.o

Zlecenie Grafika i animacja

Trusense to firma skupiająca się na tworzeniu aplikacji i gier z
wykorzystaniem Augmented Reality i Virtual Reality. Pracujemy nad
dużymi, międzynarodowymi projektami zarówno na rynku rozrywki, jak i
biznesu.
Do naszego zespołu pasjonatów nowych technologii poszukujemy animatora
3d do pracy nad grą mobilną AR.

Podstawowe zadania:

  • stworzenie animacji postaci humanoidalnej (podstawowe ruchy, taniec)
  • tworzenie animacji gameplayowych postaci
  • stworzenie animacji miminiki twarzy postaci (cartoon)
  • stworzenie drobnych animacji zabawek (zarówno humanoidalnych jak i pojazdów)
  • rigowanie głównej postaci oraz zabawek
  • współtworzenie systemów animacyjnych w silniku Unity

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu animacji do gier mobilnych
  • wiedza z zakresu skinowania i rigowania obiektów 3D
  • doświadczenie w pracy z systemem animacji Unity i Unreal Engine 4
  • wyobraźna, kreatywność, inicjatywa
  • zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność
  • samodzielnoścć w wykonywaniu powierzonych zadań, a jednocześnie dobrej współpracy z zespołem
  • doświadczenie na stanowisku animatora 3d poparte dobrym portfolio/demo reel

Oferujemy:

  • praca stacjonarnie w biurze w Warszawie (Mokotów) lub częsciowo zdalna (minimum raz w tygodniu spotkanie w biurze z zespołem w celu omówienia zrobionych i przyszłych tasków)
  • praca na zlecenie przy konkretnym zakresie - umowa zlecenie/umowa o dzieło
  • możliwość przedłużenia współpracy przy następnych projektach
  • atrakcyjne i elastyczne warunki pracy
  • współpracę z młodym, profesjonalnym zespołem
  • dostęp do najnowszych technologii (AR, VR)
  • profesjonalny sprzęt
  • litry kawy :)

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz linku do
portfolio na adres: damian.lewandowski@trusense.com.pl

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych
Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2018-07-05

Liczba wyświetleń: 308