Praca w branży gier

UE4 Gameplay Designer

dla Awaken Realms w Wrocław

Praca stała Design

Wrocławska firma Awaken Realms poszukuje osoby na stanowisko: UE4 Gameplay Designer.

Awaken Realms jest jednym z największych wydawców gier planszowych w Polsce, autorami takich tytułów jak: This War of Mine: the Board Game, The Edge: Dawnfall, Lords of Hellas oraz Nemesis. Obecnie budujemy zespół, który rozpocznie pracę nad pierwszym tytułem Digital.

Obowiązki stanowiska:

  • Stworzenie prototypu gamplayu gry w wyznaczonych ramach
  • Testowanie i usprawnianie prototypu
  • Współpraca z zespołem developerskim

Wymagania:

  • Dobra znajomość silnika UE 4
  • Znajomość C++ oraz Blueprints
  • Doświadczenie w tworzeniu modelów rozgrywki
  • Minimum jedna gra w portfolio
  • Umiejętność tworzenia szybkich prototypów modeli rozgrywki
  • Operacyjna znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, pasja do gier komputerowych i duża ambicja

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zależne od umiejętności oraz doświadczenia
  • Współtworzenia zespołu – zakładamy zespół developerski od zera, będziesz miał duży wpływ na to co robimy
  • Współpracę z jednymi z najlepszych developerów gier planszowych w branży
  • Elastyczne godziny pracy
  • W przyszłości, gdy projekt nabierze konkretnych kształtów – premię, w tym możliwe udziałowe
  • Po pracy – zniżki na piwo w naszym pubie planszowym na rynku ;)

Prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres hr@awakenrealms.com, w tytule umieszczając „UE4 Gameplay designer”

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Realms Distribution sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-333) przy ul. Powstańców Śląskich 118 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z postanowieniami: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią Polityki Prywatności w procesie rekrutacji, dostępnej pod adresem/linkiem http://awakenrealms.com/realms-distribution-polityka-prywatnosci-dla-potrzeb-rekrutacji/”.

Klikając w przycisk „Wyślij”/”Aplikuj” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Realms Distribution sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-333), ul. Powstańców Śląskich 118, jako administratora, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (np. CV i list motywacyjny) oraz zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w celu udziału w obecnym procesie rekrutacyjnym, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i z postanowieniami Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Udzielenie przez Ciebie zgody jest dobrowolne i obejmuje dane osobowe, wykraczające poza obowiązkowy zakres wynikający z art. 22 1 § 1, § 2 i § 4 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeksu pracy. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.
W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, uzyskać dostęp do swoich danych, wnieść o ich sprostowanie,
uzupełnienie, usunięcie, a także o ograniczenie przetwarzania danych. Masz również prawo
wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych innemu administratorowi oraz złożyć skargę do organu nadzorczego. Szczegółowy opis zasad, zakresu i sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci z tego tytułu praw znajdziesz w naszej Polityce Prywatności, dostępnej na stronie http://awakenrealms.com/realms-distribution-polityka-prywatnosci-dla-potrzeb-rekrutacji/

Data publikacji: 2018-07-10

Liczba wyświetleń: 306