Praca w branży gier

Junior Unity Developer

dla Autocomp Management Sp. z o.o. w Szczecin

Praca stała Programowanie

Firma Autocomp Management Sp. z o. o. poszukuje osoby do pracy przy tworzeniu symulatorów cywilnych i wojskowych na stanowisku: Junior Unity Developer

Zakres obowiązków:

  • Wytwarzanie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji desktopowych
  • Udział we wdrożeniach systemów
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu

Wymagania:

  • Dobra znajomość środowiska Unity
  • Dobra znajomość języka C# oraz technologii .NET
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego, wzorców projektowych, standardów kodowania
  • Znajomość Visual Studio, systemu kontroli wersji (SVN, Plastic)
  • Znajomość zagadnień związanych z grafiką 2D i 3D
  • Umiejętność korzystania z zewnętrznych bibliotek i poruszania się po cudzym kodzie
  • Umiejętność optymalizacji kodu
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w VR
  • Umiejętność pisania shader’ów
  • Umiejętność tworzenia skryptów edytora Unity
  • Wykształcenie wyższe (informatyka)
  • Znajomość metodyki Agile (Scrum)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej siedzibie firmy
  • Realizacje ciekawych i wymagających projektów
  • Pracę w młodym zespole, z nastawieniem na rozwój kompetencji
  • Aktywny wpływ na kształt projektów
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Data składania ofert: 31.08.2018r.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@autocomp.com.pl.

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Data publikacji: 2018-08-09

Liczba wyświetleń: 870