Praca w branży gier

Senior Gameplay Programmer

dla Flying Wild Hog w Kraków
opublikowane przez Anna Gródek

Praca stała Programowanie

Flying Wild Hog Cracow

Cześć! We Flying Wild Hog w Krakowie poszukujemy profesjonalistów na stanowisko Senior Gameplay Programmer do nowych projektów na wszystkie wiodące platformy.

Główne zadania:

  • Rozwój obecnych i tworzenie nowych funkcjonalności gameplay’owych (pracujemy na Unreal Engine 4)
  • Prototypowanie nowych rozwiązań i współpraca z Game/Level Designerami
  • Aktywny udział w cyklicznym przeglądzie kodu i nadawanie kierunku jego technicznym aspektom

Wymagania:

  • Znajomość C/C++,
  • Min. 6-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolność debug’owania i optymalizacji kodu
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z UE4

Oferujemy:

  • Pracę przy bardzo ciekawych projektach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i regularne pensje
  • Luźne godziny pracy (core hours 12-16, 40 godzin w tygodniu)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatna opieka medyczna

Siedziba firmy jest zlokalizowana na Dębnikach w Krakowie, przy ulicy Zduńskiej 18. Zainteresowanych prosimy o przysyłanie CV na adres jobs@flyingwildhog.com lub zgloszenie kandydatury przez serwis skillshot.pl

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm.).

Data publikacji: 2018-09-14

Liczba wyświetleń: 663