Praca w branży gier

Płatny Staż - Social Media/Community Specialist

dla Sodigital w Kraków
opublikowane przez SoDigital

Inne Inne

SoDigital

Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, poszukuje kreatywnej, młodej osoby na stanowisko Social Media/Community Specialist.

Obowiązki:

  • zarządzanie społecznością użytkowników naszych gier w social media (Facebook, Twitter, Discord),
  • tworzenie i utrzymywanie komunikacji w obszarze mediów z użytkownikami i innymi zainteresowanymi podmiotami,
  • analiza informacji (Google Analytics, Menedżer Reklam, itp.)
  • współtworzenie strategii marketingowej.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenia w prowadzeniu strony na Facebooku,
  • umiejętności moderowania dyskusji na forach i grupach,
  • wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
  • znajomości specyfiki rynku gier mobilnych i aktualnych trendów (przynajmniej z perspektywy gracza).

Dodatkowe atuty:

  • dobra znajomość Photoshopa lub innego programu graficznego (super!).

Oferujemy:

  • płatny staż na pół etatu z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Przekonaj nas, że potrzebujemy Cię na stałe!
  • rozwinięcie skrzydeł w branży, pod okiem doświadczonego teamu.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres jobs@sodigital.com, w tytule maila wpisując "Social Media/Community Specialist".

W treści maila zainteresuj nas swoją osobą (w języku angielskim).

W treści należy również umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2018-07-18

Liczba wyświetleń: 588