Praca w branży gier

Programista C++

dla Crunching Koalas w Warszawa

Praca stała Programowanie

Cześć! Jesteśmy Crunching Koalas. Pewnie znacie nas z MouseCrafta. Obecnie pracujemy nad kolejnymi projektami, zajmujemy się także publishingiem oraz przenoszeniem ciekawych i uznanych tytułów na nowe platformy wydawnicze. Jesteśmy między innymi autorami konwersji Oh... Sir! The Insult Simulator i Sky Force'a Anniversary i ich sequelów oraz wydawcą Lichtspeera, BUTCHERa i Regalii w wersjach konsolowych. Przed nami kolejne wyzwania, dlatego szukamy do zespołu programisty C++, który wesprze nas w dowożeniu naszych oraz zewnętrznych projektów. Zainteresowany(a)?

Kogo szukamy:

  • Dobra znajomość C/C++.
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym i optymalizacją.
  • Umiejętność programowania UI w grach.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Odpowiedzialność i umiejętność organizowania pracy projektowej.

Mile widziane:

  • Dobra znajomość zagadnień z programowania grafiki lub audio.
  • Doświadczenie z konsolami obecnej generacji (PS4/XB1/Switch).
  • Znajomość Unity 3d/Unreal.

Zakres obowiązków:

  • Praca przy współtworzeniu gier na PC, konsole.
  • Tworzenie prototypów.

Oferujemy:

  • Pracę nad uznanymi i światowymi tytułami (kilkaset tysięcy sprzedanych kopii na Steam), ze średnią oceną na Metacritic powyżej 80.
  • Zarobki pomiędzy 4000 a 7000 zł, uzależnione od doświadczenia kandydata i sposobu zatrudnienia.

CV i parę słów o tym dlaczego chcielibyście u nas pracować prosimy przesyłać na adres jobs@crunchingkoalas.com

Data publikacji: 2019-05-20

Liczba wyświetleń: 525