Praca w branży gier

Game Server Developer

dla Kalamba Games w Kraków

Praca stała Programowanie

Kalamba Games

Al. Słowackiego 66,30-004, Kraków, Polska
B2B lub UoP

O nas
Kalamba Games to międzynarodowe studio gier z siedzibą w Krakowie i na Malcie, skupiające się na dewelopmencie i dystrybucji produktów na rynkach gier real-money oraz w kasynach społecznościowych. Tworząc z sukcesem gry od grudnia 2016 roku, jesteśmy rosnącym zespołem zapalonych i doświadczonych graczy-deweloperów, z głęboką znajomością branży oraz wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają nam na ciągłe dostarczanie kolejnych udanych tytułów.

W tym momencie zespół w Krakowie liczy ok. 20 osób. Kadra zarządzająca, Art Team, zespół QA, Back-endu, Front-endu, Marketing / SoMe. Math Designer oraz UX/UI. Druga cześć zespołu wraz z naszym CEO jest w San Gwann na Malcie. Są to osoby związane głównie z Biz Dev’em. Paru naszych kolegów i koleżanek również wspomaga nas z Europy.Nasz zespół w Krakowie również będziemy powiększać o kolejnych BackEndowców, FrontEndowców oraz osoby związane z QA.

Back end STACK: Java, SQL: MySQL / PostgreSQL, noSQL: Cassandra / MongoDB, Redis, Kafka

Opis stanowiska
Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie Game Server Developera:

Dzienne obowiązki

  • Projektowanie ram naszego RGS we współpracy z Lead Server Architektem.
  • Projektowanie strony serwera dla naszch narzędzi promocyjnych
  • Rozwijanie i rozbudowa nowych serwerów gier
  • Współpraca z partnerami dystrybucyjnymi (integracja, rozszerzenia)

Wymagania

  • Doświadczenie oraz znajomość co najmniej jednego z jeżyków programowania obiektowego jak Java, Rust, C++ czy Golang
  • Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych (backend)
  • Doświadczenie w pracy z Linux/Unix
  • Znajomość podstaw informatyki dotyczących struktur danych, projektowania algorytmów i rozwiązywania problemów.
  • Dobry angielski w mowie i piśmie

Co oferujemy?

  • konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia (12000 – 18000 PLN brutto / miesiąc)
  • elastyczne godziny pracy oraz prace w domu
  • 26 dni płatnego urlopu rocznie
  • możliwość podróży międzynarodowych
  • możliwość dołączenia do zespołu, w którym możesz wywrzeć wpływ od pierwszego dnia

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnej wielkiej historii sukcesu, skontaktuj się z nami!

Napisz do nas na adres: joinus@kalambagames.com

Dowiedz się więcej o Kalamba Games na stronie http://www.kalambagames.com

Data publikacji: 2019-08-07

Liczba wyświetleń: 1711