Praca w branży gier

Gameplay/ Gameplay Tools Programmer

dla IMGN.PRO w Bielsko-Biała
opublikowane przez Łukasz Kubiak

Praca stała Programowanie

IMGN.PRO – developer i ogólnoświatowy wydawca gier video poszukuje doświadczonych programistów do stałej pracy w siedzibie firmy w Bielsku-Białej

Stanowisko: Gameplay/Gameplay Tools Programmer

Zakres obowiązków:

Tworzenie przejrzystego, czytelnego, wydajnego i wysoce funkcjonalnego kodu
Tworzenie i implementacja systemów gameplayowych wewnątrz ustanowionego frameworku gameplayowego
Tworzenie i implementacja modyfikacji, rozwinięć i poprawek do istniejących systemów gameplayowych
Zapewnianie działowi designu narzędzi i rozwiązań warstwy Blueprintowej
Współpraca z działem designu w celu przygotowywania nowych rozwiązań
Współpraca z innymi osobami w zespole w celu wykonania zadania
Identyfikowanie problemów i znajdowanie na nie rozwiązań
Wyszukiwanie i wdrażanie nowych technik oraz algorytmów
Dostarczanie informacji producentowi o czasie potrzebnym na wykonanie zadania
Dostarczanie informacji producentowi o problemach i postępach w wykonywanym zadaniu
Dostarczanie informacji innym członkom zespołu o czasie, postępach i problemach we wspólnie wykonywanym zadaniu

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość silnika Unreal Engine 4
Bardzo dobra znajomość C++
Bardzo dobra znajomość warstwy Blueprintów w UE4
Umiejętność debugowania i optymalizacji kodu
Dbałość o szczegóły, czytelność i przejrzystość kodu
Doświadczenie w rozwijaniu ustanowionej biblioteki kodu, systemów gameplayowych, zasad gry, etc.
Dobra wiedza z zakresu zagadnień grafiki komputerowej, matematyki 2D i 3D
Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
Umiejętność wyceniania czasu potrzebnego na wykonanie zadania
Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

Znajomość języka C#, Python
Doświadczenie w pracy z Animacjami i AI
Doświadczenie w tworzeniu kodu na różne platformy
Doświadczenie na podobnym stanowisku

Firma Oferuje:

wynagrodzenie od: 5000 zł netto (specjalista) i 7 500 zł netto (senior)
pracę nad kontynuacją uznanej serii gier RPG
przyjazne i otwarte światopoglądowo środowisko pracy
umowę o pracę na okres minimum dwóch lat lub umowę b2b na taki sam okres
niezbędne narzędzia do wykonania projektów
pomoc w relokacji i zakwaterowaniu w Bielsku-Białej
ubezpieczenie medyczne

O nas: IMGN.PRO to uznany developer i wydawca gier video, z siedzibą w centrum Bielska-Białej. Studio stworzyło do tej pory dwie gry: horror Kholat (PC, PS4, XB1) którego sprzedaż przekroczyła 500 000 szt. i Seven: The Days Long Gone, izometryczny RPG powstały we współpracy ze studiem Fools Theory.
IMGN.PRO jest wydawcą tak uznanych tytułów jak serie Euro Truck Simulator i American Truck Simulator, czy Superhot.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego i portfolio na adres: cooperation@imgn.pro

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez IMGN.PRO danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Data publikacji: 2018-10-03

Liczba wyświetleń: 740