Praca w branży gier

Programista Unity

dla Incuvo SA w Katowice

Praca stała Programowanie

Incuvo SA to niezależny zespół deweloperów skupiony wokół tworzenia gier.
Historia firmy rozpoczęła się w roku 2012 od zbudowania platformy do tworzenia gier o nazwie „Createrria”. Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem na rynku czego efektem jest ponad 3 mln użytkowników gry oraz wiele nagród i wyróżnień w międzynarodowych konkursach, w tym m.in. tytuł Global Champion w kategorii m-entertainment na kongresie World Summit Award 2015. Aktualnie w portfolio firmy znajdują się także gry strategiczne, zręcznościowe, akcji oraz aplikacje rozszerzonej rzeczywistości (AR). Wyróżnikiem produktów Incuvo od samego początku jest niebanalna grafika, mechanika oparta o fizykę i wysoka jakość.

Podstawowe zadania

• Planowanie i implementacja funkcjonalności, mechaniki i interfejsów gier.
• Przekładanie designu na działający produkt.
• Efektywna komunikacja z członkami zespołu.
• Tworzenie i zarządzanie wydajnego i niezawodnego kodu
• Dbanie o wydajność jakość i responsywność aplikacji i gier.
• Identyfikacja wąskich gardeł i błędów w procesach i grach.

Wymagania

• Znajomość Unity 3D i języka C#.
• Wiedza z zakresu tworzenia gier.
• Doświadczenie w pracy zespołowej.
• Umiejętność profilowania i optymalizacji kodu.
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT lub Mercurial.
• Język angielski pozwalający na czytanie dokumentacji technicznej.

Dodatkowe atuty

• Wykształcenie informatyczne.
• Doświadczenie przy pracy w grach na konsole.
• Wiedza z zakresu programowania grafiki 3D.
• Wiedza z zakresu pisania shaderów.
• Umiejętność tworzenia AI.

Co oferujemy

• Pracę przy grach na konsole, PC i platformy mobilne.
• Realny wpływ na powstające gry.
• Przyjazną atmosferę pracy.
• Pracę w zgranej ekipie świetnych specjalistów.
• Elastyczne godziny pracy.
• Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Więcej info na http://www.incuvo.com

CV prosimy przesyłać na adres: job@incuvo.com

W CV prosimy o dodanie klauzuli:
*Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla aktualnej i przyszłych rekrutacji.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:
• administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Incuvo SA z siedzibą w Katowicach, ul. Ligocka 103, 40-568 Katowice, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Katowice – Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000642202, NIP: 6342805589,
• dane osobowe przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w celu tej i przyszłych rekrutacji; przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
• Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzania danych w procesie rekrutacji, nie dłużej niż przez okres 1 roku od wyrażenia zgody,
• podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do osiągnięcia celu; skutkiem odmowy podania przez Panią/Pana danych osobowych będzie brak możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacji,
• przysługuje Pani/Panu prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach określonych przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: job@incuvo.com*

Data publikacji: 2019-04-11

Liczba wyświetleń: 1215