Zgłoszeń:
25

Game Support Consultant with Polish

dla Multilingual People (Sofia, Bułgaria)

Praca stała Inne

GAME SUPPORT CONSULTANT Z JĘZYKIEM POLSKIM
• Projekt - "League of Legends"

MIEJSCE ZATRUDNIENIA:
• Sofia, Bułgaria

WYMAGANIA:
• Język Polski oraz biegła znajomość języka angielskiego (min.B2) oraz pasja do gier :)
• Dokument potwierdzający ukończenie szkoły ponadgimnazjalnej

OPIS STANOWISKA:
• Osoby na tym stanowisku będą obsługiwały graczy z Polski za pomocą czatu, e-mailu oraz forum społecznościowego.

OFERUJEMY:
• Dobre wynagrodzenie;
• Pakiet relokacyjny (opłata biletów lotniczych, odbiór z lotniska oraz zakwaterowanie na miesiąc w hotelu + dodatek miesięczny do wynagrodzenia, aby pokryć koszty zamieszkania);
• Umowa o pracę na czas nieokreślony;
• Szkolenia, kursy (proces wdrożeniowy);
• Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne oraz prywatna opieka medyczna;
• Vouchery do restauracji;
• Eventy firmowe;
• "Chillout roomy" - "pokoje relaksu" wyposażone w mn. konsole Play Station, itp. dzięki którym można odprężyć się po ciężkim dniu w pracy :)
• zniżki w wielu sektorach usług m.in. Bankowości, Telekomunikacji, branży fitness;
• darmowe masaże w siedzibie firmy

[NA POTRZEBY PROCESU REKRUTACYJNEGO WYMAGANE JEST CV W JĘZYKU ANGIELSKIM]

Zobacz więcej ofert dla Multilingual People

Data publikacji: 2018-11-16

Liczba zgłoszeń: 25

Ofertę obejrzano: 1301 razy