Praca w branży gier

Asystent/-ka ds. dotacji - projekt GameINN

dla Disco WTMH S.A. w Warszawa

Praca stała Inne

DISCO:VR to sieć salonów, producent sprzętu (hardware) i oprogramowania do wirtualnej rzeczywistości (VR). W związku z realizacją projektu dofinansowywanego z Funduszy Europejskich poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika biurowego / Asystent/-ki ds. dotacji unijnych.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Zakres zadań:

  • przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji projektu
  • praca z zapytaniami ofertowymi: (przygotowywanie, publikacja, zbieranie ofert, przygotowywanie umów do zamówień, kontakt z oferentami)
  • wsparcie koordynatora projektu: przygotowywanie raportów i budżetów
  • wykonywanie zakupów sprzętu i części
  • współpraca z działem księgowym i prawnym
  • przygotowywanie umów, w szczególności umów o pracę i umów cywilnoprawnych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów
  • kierunków prawniczych lub pokrewnych
  • znajomości podstaw prawa
  • dokładności, skrupulatności
  • komunikatywności i otwartości w kontaktach
  • cierpliwości i gotowości do pracy z dokumentami
  • skuteczności, efektywności osobistej
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • biegłego posługiwania się językiem polskim
  • znajomości języka angielskiego
  • dostępności minimum 25 godzin tygodniowo, przynajmniej 4 dni w tygodniu

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracach administracyjnych
  • doświadczenie w obsłudze projektów UE
  • zainteresowania nowymi technologiami w szczególności VR

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę pełną wyzwań i satysfakcji
  • współtworzenie silnej polskiej marki w obszarze new-tech

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Disco WTMH S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest Disco WTMH S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Garażowa 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Data publikacji: 2018-09-04

Liczba wyświetleń: 239