Praca w branży gier

UI Designer/Artist

dla IMGN.PRO w Bielsko-Biała
opublikowane przez Łukasz Kubiak

Praca stała Design

IMGN.PRO – developer i ogólnoświatowy wydawca gier video poszukuje doświadczonego UI Designera do stałej pracy w siedzibie firmy w Bielsku-Białej

Zakres obowiązków:
-Design funkcjonalny i graficzny UI
-Tworzenie mockupow i grafik UI
-Integracja stworzonych grafik w silniku gry
-Dostarczanie informacji producentowi o czasie potrzebnym na wykonanie zadania
-Dostarczanie informacji producentowi o problemach i postępach w wykonywanym zadaniu
-Dostarczanie informacji innym członkom zespołu o czasie, postępach i problemach we wspólnie wykonywanym zadaniu

Wymagania:
-Umiejętność szybkiego prototypowania UI
-Bardzo dobra znajomość zagadnień, trendów i obecnych rozwiązań z zakresu UI
-Znajomość Unreal Engine 4
-Znajomość Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
-Bardzo dobra znajomość zasad kompozycji
-Portfolio
-Komunikatywność
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Umiejętność wyceniania czasu potrzebnego na wykonanie zadania
-Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
-Doświadczenie na stanowisku UI Designer
-Implementacja poszczególnych rozwiązań UI w silniku gry

Firma Oferuje:
-Wynagrodzenie od: 6000 zł netto (specjalista) i 7 500 zł netto (senior)
-Pracę nad kontynuacją uznanej serii gier RPG
-Przyjazne i otwarte światopoglądowo środowisko pracy
-Umowę o pracę na okres minimum dwóch lat lub umowę b2b na taki sam okres
-Niezbędne narzędzia do wykonania projektów
-Pomoc w relokacji i zakwaterowaniu w Bielsku-Białej
-Ubezpieczenie medyczne

O nas: IMGN.PRO to uznany developer i wydawca gier video, z siedzibą w centrum Bielska-Białej. Studio stworzyło do tej pory dwie gry: horror Kholat (PC, PS4, XB1) którego sprzedaż przekroczyła 500 000 szt. i Seven: The Days Long Gone, izometryczny RPG powstały we współpracy ze studiem Fool’s Theory.

IMGN.PRO jest wydawcą tak uznanych tytułów jak serie Euro Truck Simulator i American Truck Simulator, czy Superhot.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego i portfolio na adres: cooperation@imgn.pro

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez IMGN.PRO danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Data publikacji: 2018-10-03

Liczba wyświetleń: 363