Praca w branży gier

Junior Game Designer

dla Drago Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez DRAGO entertainment S.A.

Praca stała Design

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Tworzenie, prototypowanie oraz prezentowanie elementów rozgrywki
  • Balansowanie oraz dbanie o poprawną implementacje mechanik
  • Tworzenie dokumentacji projektu

Wymagania:

  • Kreatywność i pomysłowość
  • Dobra znajomość rynku gier i obecnych trendów
  • Pasja oraz chęć rozwoju w dziedzinie Game Designu
  • Umiejętność krytycznego myślenia oraz szybkiego analizowania informacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym rozumieć oraz tworzyć dokumentację w tym języku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Plusy:

  • Praca na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania, tworzenia grafiki lub
  • Znajomość silnika Unreal Engine 4
  • Zainteresowanie grami (PC, konsole, planszowe, karciane, RPG, etc.)
  • Portfolio wypełnione prototypami oraz pomysłami

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Aplikacje bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.

Aplikację na stanowisko prosimy kierować na adres: praca@drago-entertainment.com .

Data publikacji: 2019-01-02

Liczba wyświetleń: 1622