Praca w branży gier

Concept Artist

dla Drago Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez DRAGO entertainment S.A.

Praca stała Design

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Projektowanie świata i jego elementów
  • Dbanie o graficzną jednolitość w produktach
  • Ustalanie wytycznych dot. produkowanych assetów graficznych
  • Ścisła współpraca z działem graficznym oraz game designu

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu i planowaniu konceptów graficznych
  • Bardzo dobra umiejętność rysowania cyfrowego
  • Umiejętność projektowania elementów otoczenia (props i environment)
  • Znajomość proporcji, perspektywy oraz teorii koloru
  • Pomysłowość i kreatywność
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pasja do gier i ich tworzenia

Plusy:

  • Znajomość Unreal Engine 4
  • Umiejętność obsługi komercyjnych programów do produkcji grafiki 3D (ZBrush, Maya, 3DMax)
  • Zamiłowanie do gier typu survival

Prosimy o dołączenie do aplikacji materiałów z portfolio lub linku do zawierającej je strony. Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane.
Aplikację na stanowisko prosimy kierować na adres: praca@drago-entertainment.com .

Data publikacji: 2018-09-14

Liczba wyświetleń: 309