Praca w branży gier

Tester-designer

dla Jujubee w Katowice

Praca stała Design

Poszukujemy testera-designera do prac nad rozwojem gry typu grand strategy- "Realpolitiks 2".

Zakres zadań:

  • testy funkcjonalne i wydajnościowe,
  • setup kampanii, opracowanie treści scenariuszy oraz wydarzeń losowych,
  • ustawianie oraz testowanie balansu rozgrywki,
  • praca z UI.

Wymagania:

  • cierpliwość oraz kreatywność,
  • znajomość mechanik oraz rynku gier grand strategy,
  • umiejętność rozbicia mechanik gameplayowych na czynniki pierwsze, pojęcie o tym "jak to działa w praktyce",
  • znajomość silnika oraz komponentów Unity w stopniu podstawowym.

Mile widziane:

  • obeznanie z historią oraz światową geopolityką,
  • praktyczne doświadczenie w pracy nad grami.

Praca w naszym biurze w Katowicach (dobre warunki pracy, biurowiec klasy "A") przy Ceglanej 4 (zaraz koło zjazdu z A4 i blisko śródmieścia).

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi projektami,
  • nieustanny rozwój, urozmaicenie tematyczne,
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-16:00),
  • pracę w zespole doświadczonych twórców gier, w luźnej atmosferze,
  • w zależności od chęci, możliwość czynnego udziału przy projektowaniu nowych tytułów,
  • ośmiogodzinny dzień pracy,
  • realny wpływ na kształt powstających projektów,
  • dobrą organizację pracy i przemyślane decyzje,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • parking,
  • darmowy basen i sauna na terenie kompleksu.

CV prosimy przesyłać na adres: praca@jujubee.pl
Więcej info o firmie i projektach: http://jujubee.pl

Data publikacji: 2018-09-20

Liczba wyświetleń: 621