Zgłoszeń:
2

Designer gier mobilnych

dla Wastelands Interactive (Łódź)

Praca stała Design

Wastelands Interactive – niezależne i wypełnione sympatycznymi ludźmi studio z Łodzi, poszukuje designera, który wesprze nasz zespół w tworzeniu gier na PC, konsole i urządzenia mobilne.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie szczegółowej specyfikacji i dokumentacji projektu w oparciu o model F2P
  • Systematyczna analiza produktów, branży
  • Komunikacja z zespołem na wszystkich etapach projektu
  • Podejmowanie decyzji związanych z produktem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obecnych trendów, przede wszystkim rynku gier mobilnych
  • Doświadczenie w balansowaniu rozgrywki oraz ekonomii gier F2P
  • Doświadczenia w branży gier lub na podobnym stanowisku
  • Umiejętność tworzenia interfejsów zgodnie z procesem projektowania User-centered design
  • Udokumentowana umiejętność projektowania i ulepszania systemów monetyzacji gier F2P
  • Ukończone komercyjne projekty na stanowisku game designera poparte portfolio
  • Posiadanie doskonałych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska Unity
  • Znajomość Excela
  • Znajomość narzędzi raportujących i organizacyjnych np. Jira, Trello

Podeślij info o sobie i tym co robiłeś na maila:
praca(at)wastelands-interactive.com

Umowa o dzieło lub b2b.

Prosimy o umieszczenie w CV następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”

Zobacz więcej ofert dla Wastelands Interactive

Data publikacji: 2019-01-05

Liczba zgłoszeń: 2

Ofertę obejrzano: 897 razy