Praca w branży gier

Level Designer 2D

dla TEYON w Łódź
opublikowane przez Teyon

Praca stała Design

Teyon to międzynarodowy producent i wydawca gier komputerowych autoryzowany na Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PC oraz telefony.

Do naszego nowego projektu realizowanego we współpracy z jednym z najbardziej rozpoznawalnych kanałów telewizyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:
Level Designer 2d

Obowiązki:

  • projektowanie i budowanie leveli na potrzeby gry 2D z otwartym światem,
  • przekładanie założeń i wizji projektu na grywalne środowisko, w którym porusza się gracz,
  • aktywny udział w rozwoju narzędzi wykorzystywanych do tworzenia leveli.

Wymagania:

  • umiejętność zaprojektowania i wykonania środowiska gry, które będzie wciągające i zrozumiałe dla gracza oraz zapewni zróżnicowaną rozgrywkę,
  • przynajmniej podstawowa znajomość edytora Unity3D,
  • wyczucie w co będzie się dobrze grało, a co będzie frustrujące,
  • otwartość na dalszy rozwój w dziedzinie level designu,
  • praca na miejscu w naszym biurze w Łodzi (możliwość pracy zdalnej rozważymy tylko dla osób posiadających duże, komercyjne doświadczenie w temacie level designu 2D).

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zdolności artystyczne pozwalające na budowanie leveli wiarygodnych także od strony estetycznej,
  • umiejętność pisania skryptów w języku C#,
  • znajomość pojęć game designu (niestraszne są dla Ciebie pojęcia typu: niebezpośrednie prowadzenie gracza),
  • znajomość gatunku platformerów 2D / metroidvani,
  • znajomość rynku gier oraz nowych trendów w designie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Praca przy międzynarodowych projektach
  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte na dzielenie się wiedzą oraz pomysłami
  • Karta MultiSport

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń (portfolio będzie dodatkowym atutem) na jobs@teyon.com (w temacie wiadomości prosimy o wpisanie ‘Level Designer Lodz’). Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączeniu klauzuli o wykorzystaniu danych osobowych, bez niej nie możemy rozpatrywać Twojego zgłoszenia:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym w CV) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez firmę TEYON S.A”.

Data publikacji: 2018-10-31

Liczba wyświetleń: 255