Praca w branży gier

Game UX Designer /Emotion Designer

dla GameDesire Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez GameDesire Group spółka akcyjna

Praca stała Programowanie

Poszukujemy do GameDesire osoby, która zadba o projektowanie doświadczeń graczy gier mobilnych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie rozwiązań nie tylko pod kątem użyteczności, ale też pod kątem emocji towarzyszących grze, regularnego podnoszenia poziomu dopaminy graczom.

Jako studio growe rozumiemy wartość płynacą z projektowania zorientowanego na użytkownika i rozwijamy swoje kompetencje w tym zakresie, jednak stanowisko UX Game Designera/Emotion Designera będzie pierwszym takim stanowiskiem w firmie. Z jednej strony oznacza to dużą swobodę działania, z drugiej wiele wyzwań i dużą samodzielność. Z tego względu doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku (min. 2 lata) jest wymogiem koniecznym, podobnie jak granie w gry mobilne oraz świetne zdolności komunikacyjne.

Twoje zadania

  • Player research, analiza konkurencji
  • Projektowanie mockupów i prototypów
  • Projektowanie flowów interakcji z interfejsem i flowów emocji
  • Sprawna komunikacja z Product Ownerem, Game Designerem, UI Designerem i resztą całym zespołem developerskim
  • Organizowanie playtestów (online i offline)
  • Analiza i tworzenie podsumowań playtestów
  • Przekazywanie wniosków z playtestów oraz rekomendowanie i argumentowanie rozwiązań
  • Dbanie o poprawny przebieg procesu projektowego

Wymagane skille

  • Pasja do gier mobilnych
  • Doświadczenie (min. 2 lata) na stanowisku Game UX Designera, UX Designera lub podobnym
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Znajomość narzędzi projektowych (np. proto.io, ale to Ty wybierasz najbardziej odpowiednie narzędzie dla danego projektu)
  • Zdolności analityczne i umiejętność tworzenia czytelnych podsumowań
  • Rozumienie i uwzględnianie w swojej pracy trzech perspektyw: użytkownika, biznesu i developmentu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (osoby biorące udział w playtestach będą mówiły głównie po angielsku)

Nagrody gwarantowane

  • Praca w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
  • Umowa dopasowana do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty multisport, opieki medycznej LUXMED, kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Codzienna dopłata do obiadu lub dietetycznego cateringu
  • Elastyczne godziny pracy (Sam decydujesz, którą godzinę z przedziału 6:30-9:30 wybierasz)
  • Możliwość udziału w konferencjach branżowych i szkoleniach
  • Możliwość pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu, w porozumieniu z przełożonym i z osobami, z którymi bezpośrednio współpracujesz
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie (tuż przy przystanku Olsza II), w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym na dachu i świetną kuchnią na parterze (z bardzo dobrymi opcjami wege)

Data publikacji: 2018-12-13

Liczba wyświetleń: 418