Praca w branży gier

Unity Developer

dla Autocomp Management Sp. zo.o. w Szczecin

Praca stała Programowanie

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Specjalnością firmy posiadającej status Centrum Badawczo-Rozwojowego jest m.in. produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów oraz symulatorów pojazdów kolejowych.

Obecnie firma poszukuje na stanowisko: Unity Developer (Szczecin, ref: 201811-unity)

Zakres obowiązków:
• Wytwarzanie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji desktopowych,
• Udział we wdrożeniach systemów,
• Zapewnienie wysokiej jakości kodu.

Wymagania:
• Dobra znajomość środowiska Unity,
• Dobra znajomość języka C# oraz technologii .NET,
• Znajomość zagadnień programowania obiektowego, wzorców projektowych, standardów kodowania,
• Znajomość Visual Studio, systemu kontroli wersji (SVN, Plastic),
• Znajomość zagadnień związanych z grafiką 2D i 3D,
• Umiejętność korzystania z zewnętrznych bibliotek i poruszania się po cudzym kodzie,
• Umiejętność optymalizacji kodu,
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,
• Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy,
• Prawo jazdy kategorii „B”.

Mile widziane:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• Doświadczenie w VR,
• Umiejętność pisania shader’ów,
• Umiejętność tworzenia skryptów edytora Unity,
• Wykształcenie wyższe (informatyka),
• Znajomość metodyki Agile (Scrum).

Co oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej siedzibie firmy
• Realizacje ciekawych i wymagających projektów,
• Pracę w młodym zespołem, z nastawieniem na rozwój kompetencji,
• Aktywny wpływ na kształt projektów,
• Dofinansowanie do karty sportowej,
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Termin składania ofert: 07.12.2018r. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny oferty.
Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez Autocomp Management Sp. z o.o.”
W przypadku chęci pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli (opcjonalnie):
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Autocomp Management Sp. z o.o.”

Data publikacji: 2018-12-21

Liczba wyświetleń: 411