Praca w branży gier

IT Help Desk

dla People Can Fly w Rzeszów

Praca stała Inne

Zakres obowiązków:

  • Analiza i rozwiązywanie zaistniałych problemów związanych z systemami operacyjnymi, oprogramowaniem i sprzętem
  • Kontakt i kooperacja z główna siedzibą w Warszawie
  • Odpowiadanie na zgłoszenia od użytkowników
  • Zapoznanie nowych użytkowników z zasadami i sprzętem komputerowym
  • Utrzymanie inwentaryzacji sprzętu
  • Instalacja, modyfikacja i naprawy sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z siecią lokalną
  • Instalowanie i konfiguracja urządzeń peryferyjnych
  • Uzyskanie informacji od użytkowników na temat wykorzystania komputerów i identyfikacja potencjalnych problemów wydajnościowych

Czego wymagamy:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Dobra znajomość systemów Windows 10, 8, 7, Vista
  • Znajomość zagadnień informatycznych w zakresie oprogramowania MS Office
  • Podstawowa znajomość systemu MacOS i Linux
  • Dobra znajomość systemów Windows Server 2008, 2012 i 2016
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego,
  • Znajomość technologii RAID oraz macierzy dyskowych
  • Znajomość systemów i strategii Backup'u
  • Znajomość AD oraz GPO
  • Znajomość Google Apps będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość technologii wirtualizacji będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego - na poziomie bardzo dobrym (w mowie i piśmie)

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziana znajomość branży gier
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze wsparcia użytkowników
  • Pozytywne nastawienie na zrozumienie potrzeb klienta wewnętrznego

Co zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną) oraz kartę Multisport
  • Dofinansowanie do zajęć języka angielskiego odbywających się w siedzibie firmy

Wyślij swoją aplikację tutaj

Data publikacji: 2018-12-21

Liczba wyświetleń: 305