Praca w branży gier

Junior Programmer C++/C#

dla Klabater S.A. w Warszawa

Praca stała Programowanie

Klabater to polski wydawca i producent niezależnych gier wideo z siedzibą w Warszawie. Inwestujemy w niezależne produkcje growe zwiększając ich skalę, wspierając zespoły developerskie w obszarze działań produkcyjnych, marketingowych i sprzedażowych. W naszym portfolio znajdują się zarówno ambitne gry niezależne takie jak: Regalia of Man and Monarchs, czy Apocalipsis: Harry at the end of the world, We.The Revolution, jak również produkcje o bardziej masowym charakterze takie jak gra MMO Heliborne, czy gry na platformy VR – Alice VR. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Junior Programmer C++/C#.

Zakres obowiązków:

• tworzenie i prototypowanie nowych mechanik,
• rozwijanie już istniejącego kodu,
• tworzenie systemów i narzędzi dla pozostałych osób w zespole,
• współpraca z głównym programistą
• optymalizacja i debugowanie kodu.

Wymagania:

• dobra znajomość języka C++, C#, Java,
• znajomość języków skryptowych (lua),
• doświadczenie w tworzeniu gier video (niekomercyjne, studenckie itd.),
• znajomość systemów wersjowania: SVN, git.

Oferujemy:

• interesującą pracę w doświadczonym zespole,
• ciekawy projekt growy o dużej skali,
• elastyczny czas pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@klabater.com z dopiskiem w temacie wiadomości – „Programista”. Jednocześnie pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2019-04-05

Liczba wyświetleń: 1746