Praca w branży gier

Project Manager (Art Team)

dla IT Rekruter w Łódź lub Zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Firma IT Rekruter dla swojego partnera który jest wiodącym i rozwijającym się developerem i producentem gier na platformy mobilne i web w związku z dynamicznym rozwojem i poszczeniem działalności na rynkach międzynarodowych poszukuje:

Project Managera (ART TEAM)

Miejsce pracy: Łódź lub Zdalnie

Twoje zadania:
-planowanie i organizowanie pracy zespołu graficznego (rysownicy, graficy, muzycy, animatorzy)
-planowanie pracy zgodnie z kalendarzem i zarządzanie backlogiem projektu,
-zarządzanie jakością, czasem i kosztami projektu,
-zapewnianie dobrej komunikacji między zespołem graficznym a zespołem developerskim,
-współpraca przy tworzeniu dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania:
-trzy lata lub więcej doświadczenia w zarządzaniu projektami, najlepiej w firmie tworzącej gry
-dobre umiejętności zarządzania projektami i zespołami,
-doskonałe umiejętności komunikacyjne,
-umiejętność prowadzenia spotkań,
-doskonała znajomość angielskiego i polskiego w mowie i piśmie, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
-doświadczenie w tworzeniu gier - szczególnie mobilnych,
-doświadczenie pracy z JIRĄ,

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-umowa B2B lub inna,
-pracę z doświadczonym zespołem w świetnej atmosferze,
-świeże owoce, kanapki i zimne napoje każdego dnia,
-nowoczesne ciekawe projekty
-prywatną opiekę medyczną
-karta sportowa oraz imprezy integracyjne.

Przyślij nam swoje CV na e-mail: info@itrekruter.pl

Data publikacji: 2018-12-03

Liczba wyświetleń: 244