Praca w branży gier

Unreal Engine Developer

dla HypnoticAnts w Zdalnie
opublikowane przez Hypnotic Ants

Praca stała Design

HypnoticAnts - zespół pracujący nad grą z gatunku Puzzle&Story poszukuje Unreal Engine Developera.
Weź udział w tworzeniu gry opierającej się na oryginalnej mechanice i oprawie wizualnej.
Twoim zadaniem będzie współpraca z innymi programistami i resztą zespołu przy rozwijaniu funkcjonalności tytułu. Poszukujemy osoby z którą "wypolerujemy" istniejącą rozgrywkę i z sukcesem dowieziemy development do finału.

Zakres obowiązków:
• Skryptowanie/Programowanie (C++, Blueprinty)
• Praca w środowisku Unreal Engine 4
• Implementacje funkcjonalności i assetów
Czego oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości środowiska Unreal Engine 4
• Doświadczenia w tworzeniu gier
• Udziału w wydanych komercyjnie projektach (przynajmniej jeden)
• Dobrej pracy zespołowej
• Znajomości pracy w oparciu o system kontroli wersji (Perforce)
• Mile widziana znajomość i doświadczenie przy tworzeniu gier na konsole Xbox One, PS4, Nintendo Switch
Oferujemy:
• Pracę przy oryginalnym, ciekawym projekcie
• Współpracę z młodym, profesjonalnym zespołem
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (3000zł - 5000zł Netto)
Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie CV na adres: hello@hypnoticants.com.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2018-12-03

Liczba wyświetleń: 222