Praca w branży gier

Staż w zespole IT

dla CD PROJEKT RED w Warszawa

Praca stała Inne

WIZJA

Poszukujemy stażystów do naszego zespołu IT! Jeśli jesteś na początku swojej kariery zawodowej i szukasz nowych możliwości rozwoju, a przy okazji chcesz pracować w świetnej atmosferze – nie zwlekaj dłużej i aplikuj do naszego studia :)

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Reagowanie na problemy i pytania techniczne pracowników.
  • Bieżąca obsługa awarii sprzętu komputerowego i oprogramowania.
  • Rozwiązywanie problemów telekomunikacyjnych i sieciowych.
  • Przygotowywanie sprzętu audiowizualnego do prezentacji.
  • Podstawowa administracja siecią i aplikacjami.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Student ostatnich lat lub absolwent studiów o profilu informatycznym
  • Dobra znajomość budowy i funkcji sprzętu komputerowego klasy PC oraz elektroniki użytkowej.
  • Znajomość zagadnień sieciowych.
  • Praktyczne doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów informatycznych.
  • Wrodzoną chęć niesienia pomocy innym.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

CO OFERUJEMY W ZAMIAN?

  • Swobodną atmosferę pracy w międzykulturowym, wyjątkowym zespole pasjonatów.
  • Pełen wyzwań płatny staż.
  • Prywatną całodobową siłownię z trenerem personalnym.
  • Referencje po zakończeniu stażu, a może początek kariery zawodowej?

Send application here

Administratorem Twoich danych osobowych jest CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu zaproszenia Cię do naszego procesu rekrutacyjnego i jego przeprowadzenia, w tym prowadzenia negocjacji warunków pracy. Respektujemy prawa dotyczące prywatności Twoich danych, tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej: https://www.cdprojekt.com/pl/wp-content/uploads-pl/2018/07/klauzula_informacyjna_rekrutacja_pl.pdf).

Data publikacji: 2018-12-04

Liczba wyświetleń: 796