Zgłoszeń:
3

Brand Manager

dla Fat Dog Games S.A. (Warszawa)

Praca stała Zarządzanie

Fat Dog Games S.A. jest polskim wydawcą gier komputerowych.
Jesteśmy firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Nasze gry (PC, Switch, Xbox, Playstation, mobilne) wydajemy na platformach cyfrowych na całym świecie.
Więcej informacji o Fat Dog Games S.A.: www.fatdoggames.com

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, która pomoże nam zadbać o proces wydawniczy naszych produktów.

Twoimi zadaniami będzie:

  • przygotowywanie planów wydania gry w zakresie zawartości produktu, marketingu oraz promocji,
  • kontrola i nadzorowanie harmonogramu wydania gry na wszystkich etapach procesu,
  • współpraca z developerem gry oraz działem QA w zakresie kontroli nad jakością produktu,
  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie przygotowania i realizacji wydania gry na wybranych platformach sprzedażowych,
  • analiza procesów i raportowanie do General Managera.

Nasze oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie i wysokie umiejętności w zarządzaniu projektami,
  • znajomość branży gier komputerowych, trendów i strategii
  • wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • praktyczna znajomość narzędzi marketingu cyfrowego,
  • bardzo dobra znajomość angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • wysoka orientacja na sukces projektu.

Nasze świadczenia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • praca z doświadczonym zespołem w świetnej atmosferze.

Na aplikacje (CV i list motywacyjny) w języku polskim i angielskim czekamy na email: d.sierzega@fatdoggames.com

Zobacz więcej ofert dla Fat Dog Games S.A.

Data publikacji: 2018-12-11

Liczba zgłoszeń: 3

Ofertę obejrzano: 245 razy