Zgłoszeń:
5

PR Manager

dla Fat Dog Games S.A. (Warszawa)

Praca stała Zarządzanie

Fat Dog Games S.A jest polskim wydawcą gier komputerowych.
Jesteśmy firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Nasze gry (PC, Switch, Xbox, Playstation, mobile) wydajemy na platformach cyfrowych na całym świecie.
Więcej informacji o Fat Dog Games S.A.: www.fatdoggames.com
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko PR Managera.

Twoimi zadaniami będzie:

  • kompleksowe przygotowywanie planu PRowego do gier wydawnictwa,
  • stała współpraca z Brand Managerem w zakresie terminowej realizacji planu PR,
  • przygotowanie i dystrybucja wiadomości prasowych oraz mailingów promocyjnych,
  • bieżąca współpraca z mediami i influencerami zorientowana na ciągłym podnoszeniu ekspozycji gier wydawnictwa,
  • przygotowanie i prowadzenie elektronicznego biura prasowego,
  • aktywne budowanie i rozwój trwałych relacji z mediami i influencerami,
  • reprezentowanie wydawnictwa na eventach branżowych,
  • analiza procesów i raportowanie do General Managera.

Nasze oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy w dziale PR i/lub marketingu,
  • praktyczna znajomość trendów i narzędzi PRu,
  • znajomość branży gier komputerowych będą niewątpliwym atutem,
  • bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • “lekkie pióro” i umiejętność przygotowywania atrakcyjnych form komunikacji z mediami,
  • wysoka znajomość angielskiego i polskiego w mowie i piśmie,
  • terminowość, sumienność i dokładność w pracy,
  • nienaganny styl komunikacji i wysoka kultura osobista,
  • gotowość do reprezentacji firmy na eventach growych w Polsce i zagranicą.

Nasze świadczenia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • praca z doświadczonym zespołem w świetnej atmosferze.

Na aplikacje (CV i list motywacyjny) w języku polskim i angielskim czekamy na email: d.sierzega@fatdoggames.com

Zobacz więcej ofert dla Fat Dog Games S.A.

Data publikacji: 2018-12-11

Liczba zgłoszeń: 5

Ofertę obejrzano: 166 razy