Zgłoszeń:
5

Social Media Manager

dla Fat Dog Games S.A. (Warszawa)

Praca stała Zarządzanie

Fat Dog Games S.A. jest polskim wydawcą gier komputerowych.
Jesteśmy firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Nasze gry (PC, Switch, Xbox, Playstation, mobile) wydajemy na platformach cyfrowych na całym świecie.
Więcej informacji o Fat Dog Games S.A.: www.fatdoggames.com
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko Social Media Managera.

Twoimi zadaniami będzie:

  • przygotowanie i realizacja publikacji w mediach społecznościowych,
  • stała współpraca z Brand Managerem i PR Managerem,
  • bieżący nadzór nad wszystkimi kanałami społecznościowymi,
  • koordynacja procesów przygotowania materiałów wizualnych na potrzeby kampanii w social media
  • analiza procesów i raportowanie do General Managera.

Nasze oczekiwania:

  • doskonała, udokumentowana i praktyczna znajomość trendów, kanałów i narzędzi social media w branży gier komputerowych,
  • umiejętność tworzenia angażujących i atrakcyjnych form komunikacji w social media,
  • umiejętność tworzenia pozytywnych, długofalowych relacji ze społecznościami graczy,
  • znajomość branży gier komputerowych będą bardzo istotnym atutem,
  • bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • wysoka znajomość angielskiego i polskiego w mowie i piśmie,
  • przygotowywanie i analiza raportów dotyczących kanałów social media
  • otwarta i kontaktowa postawa,
  • terminowość,sumienność i dokładność w pracy,
  • wysoka kultura osobista.

Nasze świadczenia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • praca z doświadczonym zespołem w świetnej atmosferze.

Na aplikacje (CV i list motywacyjny) w języku polskim i angielskim czekamy na email: d.sierzega@fatdoggames.com

Zobacz więcej ofert dla Fat Dog Games S.A.

Data publikacji: 2018-12-11

Liczba zgłoszeń: 5

Ofertę obejrzano: 222 razy