Praca w branży gier

Staż w Zespole Zintegrowanych Systemów Biznesowych

dla CD PROJEKT RED w Warszawa

Praca stała Inne

WIZJA

CD PROJEKT RED to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

Chcemy tworzyć gry, które będą inspiracją i świetną zabawą dla ludzi z całego świata.
Jednocześnie wspieramy rozwój talentów, dlatego jesteśmy gotowi zaoferować kolejną rundę doświadczeń stażowych w 2019 roku. Program stażowy w CD PROJEKT RED to świetna okazja do sprawdzenia się w profesjonalnym środowisku developerskim i pracy z pasjonatami gier video. Dołącz do nas, jeśli chcesz podjąć wyzwanie!

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Wsparcie działu zintegrowanych systemów biznesowych w bieżących obowiązkach, takich jak obsługa helpdesk od strony administracyjnej.
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie codziennych zadań.

CZEGO OCZEKUJEMY?

Nasz zespół zintegrowanych systemów biznesowych jest odpowiedzialny za nadzór nad działaniem aplikacji biznesowych, integrację oraz ich rozwój.
Idealny kandydat:

  • Jest studentem lub absolwentem studiów na kierunku informatycznym, technicznym lub ekonomicznym.
  • Interesuje się tematyką systemów biznesowych, zagadnieniami związanymi z bazami danych, systemami klasy ERP i chce rozwijać się w tych obszarach.
  • Zna język angielski na poziomie min. B2 i potrafi biegle wykorzystywać narzędzia pakietu MS Office.
  • Posiada zdolności organizacyjne oraz oko do detali.
  • Posiada rozwinięte zdolności komunikacji i lubi pracę w zespole.
  • Jest dostępny co najmniej 30 godzin tygodniowo.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie pierwszego doświadczenia w administracji helpdesk lub przy prowadzeniu dokumentacji.

CO OFERUJEMY W ZAMIAN?

  • Płatny staż w pełnym wymiarze godzin w naszym studio.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.
  • Wyjątkowa atmosfera pracy wśród pasjonatów gier komputerowych z całego świata.
  • Dostęp do prywatnej siłowni 24/7 z opieką trenera personalnego.
  • Liczne imprezy integracyjne, aromatyczna kawa i świeże owoce.
  • Referencje po zakończeniu stażu, a może początek kariery zawodowej?

Send application here

Administratorem Twoich danych osobowych jest CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu zaproszenia Cię do naszego procesu rekrutacyjnego i jego przeprowadzenia, w tym prowadzenia negocjacji warunków pracy. Respektujemy prawa dotyczące prywatności Twoich danych, tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej: https://www.cdprojekt.com/pl/wp-content/uploads-pl/2018/07/klauzula_informacyjna_rekrutacja_pl.pdf).

Data publikacji: 2018-12-13

Liczba wyświetleń: 454