Praca w branży gier

Programista Unity

dla Spectral Games w Katowice

Praca stała Programowanie

Oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia programistycznego
  • dobrej znajomości działania i obsługi silnika Unity (Unreal Engine mile widziany)
  • dobrej znajomości języka C#
  • znajomość systemów kontroli wersji
  • łatwości w przyswajaniu nowych technologii i ich adaptacji w projekcie
  • wiedzy dotyczącej procesu tworzenia gier i aplikacji
  • kreatywności, dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole

Obowiązki pracownika:

  • tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego - zarówno własnego jak i w oparciu o gotowy silniki gry
  • analizowanie i poprawianie błędów w kodzie
  • bezpośredni udział w procesie projektowania gier i aplikacji
  • tworzenie i prototypowanie nowych mechanik
  • współpraca z artystami i designerami

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do zdolności 5 000 – 10 000 brutto
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pracę przy przełomowych projektach dla klientów zagranicznych
  • wsparcie w rozwoju umiejętności w zakresie VR i AR (HTC Vive, Daydream, Oculus, ARKit, ARCore)
  • pracę nad ciekawymi i urozmaiconymi tematycznie projektami
  • nieustanny rozwój
  • pracę w zespole doświadczonych twórców gier
  • bardzo duży wpływ na kształt powstających projektów

Data publikacji: 2018-12-14

Liczba wyświetleń: 502