Praca w branży gier

Backend Software Engineer

dla GameDesire Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez GameDesire Group spółka akcyjna

Praca stała Programowanie

Studio gier mobilnych GameDesire w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko Backend Software Engineera, która wzmocni zespół Cerebro. Prowadzimy równolegle różne projekty, więc nie można narzekać na brak zadań.

Dlaczego my?

  • Pracujemy w architekturze mikroserwisowej obecnie ~400 instancji serwisów
  • Mamy infrastrukturę opartą na AWS
  • Nie mamy narzuconych rozwiązań technologicznych. Korzystamy, zależnie od potrzeb, między innymi z: Python, Flask, Go, Redis, ElasticSearch, MySQL
  • Do pracy dostajesz licencję na All Products Pack od JetBrains, ale nie musisz skorzystac, jeśli wolisz pisać w innym edytorze, 2 monitory oraz komputer z Ubuntu/Windowsem/Mac w zależności od Twoich upodobań
  • Mamy czas pisać testy

Twoje zadania

  • Rozwój, optymalizacja i utrzymywanie platformy systemów backendowych opartych o mikroserwisy
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami tworzącymi gry i wspomaganie ich pracy

Wymagane skille

  • Pasja do tworzenia oprogramowania o najwyższej jakości, oraz znajomość technik i narzędzi, które w tym pomagają: unit testing, continuous integration, git
  • Chęć do nauki nowych technologii i ciągłego doskonalenia się
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół
  • Znajomość Pythona
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji serwisów RESTowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z Amazon Web Services lub podobną usługą hostingową
  • Doświadczenie w pracy z bazami typu NoSQL (np. Redis)
  • Doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi
  • Znajomość systemu Linux na poziomie wystarczającym do wykonywania podstawowych prac administracyjnych

Nagrody gwarantowane

  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Dwa dni w tygodniu możesz pracować zdalnie z domu!
  • Pracujemy w przyjemnym, w pełni wyposażonym biurze na północy Krakowa
  • Organizujemy wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
  • Regularne spotkamy się na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty multisport, opieki medycznej Lux-Med, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Przywita Cię multi-kulturalne i otwarte środowisko pracy
  • Dopłacamy do obiadów i dietetycznego cateringu, który znajduje się na parterze budynku.
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • W trakcie pracy możesz odstresować się przy konsoli lub piłkarzykach

Data publikacji: 2019-01-31

Liczba wyświetleń: 237