Praca w branży gier

Senior Unity Developer

dla Incuvo SA w Katowice

Praca stała Programowanie

Title

Incuvo SA to niezależny zespół deweloperów skupiony wokół tworzenia gier.
Historia firmy rozpoczęła się w roku 2012 od zbudowania platformy do tworzenia gier o nazwie „Createrria”. Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem na rynku czego efektem jest ponad 3 mln użytkowników gry oraz wiele nagród i wyróżnień w międzynarodowych konkursach, w tym m.in. tytuł Global Champion w kategorii m-entertainment na kongresie World Summit Award 2015. Aktualnie w portfolio firmy znajdują się także gry strategiczne, zręcznościowe, akcji oraz aplikacje rozszerzonej rzeczywistości (AR). Wyróżnikiem produktów Incuvo od samego początku jest niebanalna grafika, mechanika oparta o fizykę i wysoka jakość.

Podstawowe zadania

  • Planowanie i implementacja funkcjonalności, mechaniki i interfejsów gier.
  • Przekładanie designu na działający produkt.
  • Efektywna komunikacja z członkami zespołu.
  • Tworzenie wydajnego i niezawodnego kodu.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość silnika Unity wynikająca z posiadanego doświadczenia i udziału w projektach.
  • Dobra znajomość języka C#.
  • Wiedza z zakresu procesu tworzenia gier 2D.
  • Doświadczenie w pracy zespołowej przy produkcji gier.
  • Umiejętność profilowania i optymalizacji kodu.
  • Znajomość systemów kontroli wersji.

Mile widziane

  • Znajomość Unreal Engine.
  • Doświadczenie w projektach VR i AR.
  • Wieda z zakresu procesu tworzenia gier 3D.
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami zgodnie z uznanymi metodykami (Agile) pozwalająca na objęcie w przyszłości funkcji Project Managera.

Co oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w naszym studio w Katowicach.
  • Pracę w zgranej ekipie świetnych specjalistów ( działamy już od 7 lat).
  • Realny wpływ na powstające gry ( mobilne, konsole i PC).
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej info na http://www.incuvo.com

CV prosimy przesyłać na adres: job@incuvo.com

W CV prosimy o dodanie klauzuli:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Incuvo SA danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.)”

Data publikacji: 2019-01-03

Liczba wyświetleń: 253