Praca w branży gier

Grafik 2D

dla Night Steed S.C. w Zielona Góra

Praca stała Grafika i animacja

Night Steed S.C. szuka zdolnego grafika 2D do kolejnych projektów. Tworzymy gry webowe i mobilne.

MIEJSCE PRACY: praca w naszym biurze w Zielonej Górze

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • przygotowanie kompleksowych grafik 2D na potrzeby projektu
  • animacja poklatkowa wybranych assetów
  • zaprojektowanie UI projektu
  • przygotowanie grafik dla marketingu

WYMAGANIA:

  • portfolio obrazujące twoje umiejętności graficzne oraz tworzenia animacji
  • bardzo dobra znajomość posługiwania się programami Adobe Photoshop/Illustrator
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość i zrozumienie rynku gier mobilnych i webowych
  • dobra komunikacja w zespole oraz terminowość realizowanych zadań

CO OFERUJEMY:

  • partnerska atmosfera w młodym międzynarodowym zespole
  • wynagrodzenie zależne od modelu współpracy (B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie) – do ustalenia.

Prześlij nam swoje portfolio na adres: contact(at)nightsteed.com i napisz kilka słów o sobie.

Data publikacji: 2019-03-06

Liczba wyświetleń: 1678