Praca w branży gier

Lighting/Shading Artist Freelance

dla Deep Blue w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Studio animacji Deep Blue, zajmujące sie produkcją cinematików do gier komputerowych i efektów specjalnych poszukuje kandydatów na stanowisko Lighting Shading Artist (Freelance):

Zadania:

  • Tworzenie ostatecznego wyglądu fotorealistycznych assetów do cinematików do gier komputerowych, reklam i VFX
  • Teksturowanie w Substance Painter lub Mari
  • Shadery, oświetlenie i rendering w Arnoldzie

Wymagane:

  • Maya
  • Arnold
  • Doświadczenie w teksturowaniu, shaderach, oświetleniu w reklamie lub VFX

Mile widziane:

  • Wykształcenie plastyczne
  • VRay
  • Nuke
  • 3ds Max

Oferujemy:

  • Prace zdalną rozliczaną zadaniowo
  • Możliwość pracy z doświadczonym zespołem grafików i supervisorów przy ciekawych projektach

​Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi aplikantami.

Jeśli wolisz wysłać CV i portfolio prosto do nas, potrzebujesz dowiedzieć się więcej lub chcesz tylko się przywitać, pisz na hr@deep-blue.com.

Pamiętaj o załączeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Data publikacji: 2019-02-08

Liczba wyświetleń: 297