Praca w branży gier

Junior Community Manager

dla Thing Trunk w Warszawa

Praca stała Inne

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior Community Manager do pomocy przy promocji i obsłudze gry Book of Demons (https://store.steampowered.com/app/449960), a także kolejnych produkcji studia Thing Trunk.

Zakres obowiązków:
• Planowanie aktywności firmy na mediach społecznościowych
• Komunikacja z fanami poprzez media społecznościowe i na forach Steam i Discord
• Tworzenie treści do publikacji
• Odpowiadanie na listy supportowe od graczy
• Obsługa reklam na FB

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Pasja do gier komputerowych
• Znajomość obecnych ale też historycznych trendów związanych z grami i pop-kulturą
• Swoboda w uczeniu się nowych zagadnień
• Dogłębna znajomość platform społecznościowych FB i Twitter
• Znajomość podstaw dowolnego pakietu graficznego

Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość innych języków
• Wszelkie inne dodatkowe umiejętności przydatne przy tworzeniu i promocji gier

Oferujemy:
• Pracę nad ciekawymi, ambitnymi projektami
• Dużą ilość wyzwań
• Przyjazną atmosferę pracy w utalentowanym zespole pełnym pasjonatów
• Możliwość brania udziału w procesie produkcji gier (np. testowanie gier, wytwarzanie zawartości)
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej
• Brak crunchu, dni wolne

Informacje dodatkowe:
Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Ursynowie (przy samej stacji metra) z elastycznym podejściem do godzin pracy. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Więcej informacji o nas na: www.thingtrunk.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o sobie w kontekście tego stanowiska na adres jobs@thingtrunk.com w tytule wpisując „Junior Community Manager”.

Dane wysyłane na adres jobs@thingtrunk.com są przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji na temat administrowania powierzonymi nam danymi osobowymi znajdziesz na https://privacy.thingtrunk.com/

Data publikacji: 2019-01-21

Liczba wyświetleń: 896