Praca w branży gier

Junior Marketing

dla QubicGames S.A. w Warszawa
opublikowane przez QubicGames S.A.

Praca stała Inne

Firma QubicGames to producent oraz wydawca gier komputerowych działający na rynku od 2004 roku. Obszarem naszej działalności są konsole Nintendo Switch / Xbox / PS4, komputery PC / Mac.

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior Marketing do pomocy przy
pozyskiwaniu gier do portowania na platformy Nintendo Switch, PS4 i Xbox One, a także do
przygotowania ich wydania i promocji.

Zakres obowiązków:

  • Komunikacja z fanami poprzez media społecznościowe
  • Tworzenie treści i materiałów marketingowych
  • Komunikacja z partnerami (np. twórcy gier)
  • Ocenianie gier do wydania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zamiłowanie do gier komputerowych
  • Znajomość trendów związanych z grami i pop-kulturą
  • Swoboda w uczeniu się nowych zagadnień
  • Dogłębna znajomość platform społecznościowych FB ,Twitter i Reddit
  • Skrupulatność, umiejętność samoorganizacji pracy
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wszelkie inne dodatkowe umiejętności przydatne przy tworzeniu materiałów marketingowych (opisy, filmiki, grafiki) i promocji gier

Oferujemy:

  • Pracę nad wieloma ciekawymi projektami
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i pełnym pasji zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Informacje dodatkowe:
Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Bielanach z elastycznym podejściem
do godzin pracy. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu
odpowiedzialności. Więcej informacji o nas na: www.qubicgames.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kariera@qubicgames.com . W tytule prosimy wpisać [Marketing Junior] a także imię oraz nazwisko. Prosimy o wysyłanie CV w formacie pdf. W treści maila zachęcamy do napisania czegoś o sobie / swojej osobie w kontekście tego stanowiska.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o obowiązkowe dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez QubicGames S.A., z siedzibą w Siedlcach przy ul. Katedralnej 16, 08-110 Siedlce, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Poniższa klauzula jest dobrowolna:
"Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez QubicGames S.A., z siedzibą w Siedlcach przy ul. Katedralnej 16, 08-110 Siedlce, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).”
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Data publikacji: 2019-01-23

Liczba wyświetleń: 561