Praca w branży gier

Game Designer

dla Nordcurrent Warsaw w Warszawa

Praca stała Design

Opis stanowiska pracy:

Tworzenie koncepcji i zasad gry,
Tworzenie poziomów,
Tworzenie fabuły.

Wymagania:

Dobra znajomość mechaniki gry,
Umiejętność analizowania struktury oraz zasad gry,
Umiejętność pisania dokumentów w sposób zwięzły i zrozumiały,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Znajomość rynku gier, bieżących trendów,
Zainteresowanie rynkiem gier komputerowych,
Duża wyobraźnia, kreatywność, pomysłowość, własna inicjatywa.

Mile widziane:

Znajomość technologii wykorzystywanych w projektowaniu gier,
Podstawowe umiejętności programowania,
Doświadczenie w pracy nad projektami iOS i Android,
Komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie.

Oferujemy:

Ciekawą i odpowiedzialną pracę,
Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
Możliwość stałego rozwoju umiejętności,
Przyjazną atmosferę pracy,
Playroom.

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasu pracy: pełny etat.

“Nordcurrent” jest międzynarodowym producentem oraz wydawcą gier komputerowych. Powstałe w 2002 roku studio deweloperskie produkuje oraz wydaje gry mobilne, z których najbardziej znana jest „Cooking Fever“, pobrana przez więcej niż 200 milionów użytkowników z całego świata. Inne znane serie gier to: „Sniper Arena“, „Happy Cafe", łącznie studio wydało ponad 50 gier na różne platformy. Nordcurrent zatrudnia ponad 200 osób, główna siedziba firmy znajduje się w Litwie.

Data publikacji: 2019-05-27

Liczba wyświetleń: 1220