Praca w branży gier

Senior Game Developer (Unity)

dla Simteract Sp. z o.o. w Kraków/Zdalnie
opublikowane przez Simteract

Praca stała Programowanie

Simteract poszukuje zdolnego Senior Game Developera do pracy w biurze w Krakowie (lub zdalnie) nad projektem gry RTS. Zajmujemy się tworzeniem symulatorów rzeczywistości i gier od ponad czterech lat - gra nad którą pracujemy obecnie to szeroko pojęta strategia czasu rzeczywistego z interesującą fabułą i nieszablonowym gameplayem skierowana na PC.

Zakres obowiązków:

  • prototypowanie i implementacja rozgrywki w silniku Unity,
  • projektowanie architektury, tworzenie, testowanie oraz dokumentowanie kodu gry,
  • profilowanie i optymalizacja istniejących rozwiązań,
  • dzielenie się swoją wiedzą z zespołem, wsparcie i mentoring dla juniorów/medów.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w projektowaniu gier,
  • bardzo dobra znajomość Unity (lub innego silnika gier),
  • bardzo dobra znajomość C# lub C++,
  • umiejętność debugowania i optymalizacji kodu,
  • umiejętność pisania czystego kodu.

Oferujemy:

  • pracę w młodym gronie zdolnych specjalistów,
  • elastyczny czas pracy,
  • uczciwe zarobki (7000-10000 zł na rękę, w zależności od oferowanych umiejętności), możliwość rozliczenia B2B,
  • możliwość długofalowego rozwoju przy interesujących projektach (często międzynarodowych).

Pracujemy w niewielkich zespołach i płaskiej strukturze - każdy Twój dobry pomysł będzie dla nas ważny i da Ci realny wpływ na kierunki działań. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas maila opisując krótko swoje doświadczenie lub podsyłając CV: praca@simteract.com

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Simteract Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

Data publikacji: 2019-01-24

Liczba wyświetleń: 670