Praca w branży gier

Mid/Senior Game Developer (Unity)

dla Moonlit S.A. w Kraków

Praca stała Programowanie

Chcesz dołączyć do młodego, ambitnego zespołu i tworzyć gry, w które naprawdę chce się grać? Potrafisz pisać kod nawet z zamkniętymi oczami, a Unity nie ma przed Tobą tajemnic? Napisz do nas!
Moonlit S.A., krakowskie studio game-dev z wieloletnim doświadczeniem na rynku gier poszukuje programisty, który będzie razem z nami tworzył własne produkcje i realizował projekty zlecone. Mamy doświadczenie we współpracy z takimi firmami jak PlayWay, Ultimate Games, czy Bloober Team a w ciągu najbliższych lat planujemy premiery 5 własnych gier.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Samodzielne tworzenie lub współtworzenie kodu gry
  • Utrzymanie standardu kodu przyjętego przez naszą firmę
  • Praca z systemem kontroli wersji (GIT)
  • Projektowanie rozwiązań gameplayowych
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Praca stacjonarna w naszym biurze w centrum Krakowa

Jakie umiejętności będą Ci potrzebne?

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania wzorców projektowych
  • Bardzo dobra znajomość C# i środowiska Unity
  • Doświadczenie w pracy nad grami 2D i 3D
  • Umiejętność pisania kodu wysokiej jakości
  • Kreatywność i chęć stałego rozwoju
  • Dobra organizacja i zarządzanie czasem własnej pracy

Co potraktujemy jako dodatkowy atut?

  • Umiejętność tworzenia narzędzi i rozszerzeń edytora Unity
  • Umiejętność pisania shaderów
  • Doświadczenie w posługiwaniu się Dependecy Injection
  • Doświadczenie w pracy z wieloma platformami (PC, Mobile, Xbox One, PS4, Switch)
  • Umiejętność szacowania nakładu pracy w ramach zadania

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie: 3500-6000 zł netto
  • Możliwość pracy nad ciekawymi projektami (np. na licencji Discovery Channel)
  • Dostęp do profesjonalnego sprzętu (dev-kity konsol, VR)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wybraną przez Ciebie formę prawną zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Duże możliwości rozwoju i udział w szkoleniach i konferencjach
  • Firmowe imprezy integracyjne
  • Biuro w centrum Krakowa - 5 minut od Rynku
  • Pyszną kawę i ciastka :)

Chcesz do nas dołączyć, dowiedzieć się więcej o pracy albo zajrzeć do naszego biura i po prostu nas poznać? Prześlij nam swoje CV na adres: careers@moonlit.games
Do zobaczenia!

W treści maila prosimy o zawarcie klauzuli z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)."

Data publikacji: 2019-03-13

Liczba wyświetleń: 993