Praca w branży gier

Junior Game Marketing Specialist

dla T-Bull S. A. w Wrocław
opublikowane przez T-Bull

Praca stała Zarządzanie

T-Bull S.A. to jeden z największych producentów gier na urządzenia mobilne w Polsce. W produkcje wrocławskiego studia zagrało już przeszło ćwierć miliarda graczy na całym świecie. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 7 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

JUNIOR MARKETING SPECIALIST

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne lub z zakresu: marketingu, ekonomii, analityki rynkowej, ekonometrii,
  • znajomość cyfrowych platform sprzedaży gier mobilnych: Apple AppStore, Google Play,
  • znajomość branży gier mobilnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość podstawowych zagadnień SEO oraz ASO,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads i Facebook Ads.

OBOWIĄZKI

  • ścisła współpraca z działem grafików w celu przygotowania materiałów marketingowych,
  • optymalizacja otrzymanych assetów graficznych,
  • współpraca z analitykiem danych,
  • analiza opinii użytkowników aplikacji oraz pomoc w rozwiązywaniu ich problemów,

KANDYDATOM OFERUJEMY

  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego i branżowego u największego producenta gier mobilnych, pod względem łącznej liczby pobrań aplikacji w Polsce,
  • pracę na pełny etat (pełny wymiar czasu pracy - 40h tygodniowo), ubezpieczenie zdrowotne,

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres: careers@t-bull.com
Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest T-Bull S.A z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Szczęśliwej 33/2.B.09, 53-445 Wrocław. Przetwarzanie Twoich danych osobowych jest niezbędne w szczególności do zaproszenia Cię do procesu rekrutacyjnego i jego przeprowadzenia. T-Bull przestrzega prawa do prywatności Twoich danych, tj. prawa do ich dostępu, prawa do sprostowania oraz prawa do ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawa do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (w tym profilowaniu), a także prawa wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (zgodnie z przepisami RODO). W Polityce przetwarzania i przechowywania danych osobowych przez T-Bull S.A. znajdziesz więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych).

W CV prosimy o dodanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji przez T-Bull S.A. z siedzibą we Wrocławiu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data publikacji: 2019-02-28

Liczba wyświetleń: 624