Praca w branży gier

QA Tester (junior)

dla Dotsoft w Chorzów

Praca stała Testowanie

Dynamicznie rozwijające się studio tworzące gry na platformę PC, poszukuje osób, które uzupełnią kilkunastoosobową ekipę. Praca tylko i wyłącznie w naszym biurze, zlokalizowanym w centrum Chorzowa (2 minuty pieszo od rynku). Poszukujemy osoby na stanowisko: QA Tester (junior)

Zakres obowiązków:

  • Wykrywanie i opisywanie błędów w grach.
  • Aktywna współpraca z zespołem developerskim.
  • Tworzenie zestawów danych do tworzonych gier.

Wymagamy:

  • Bardzo dobrej znajomości rynku game dev.
  • Spostrzegawczości oraz systematyczności.
  • Kreatywności i wyobraźni.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość środowiska Unity3D

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Pracę w fajnym, niewielkim zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Duży wpływ na tworzone gry.
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 10-14).
  • Nowoczesne, wydajne stanowisko pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia, umowy o dzieło, kontraktu B2B (faktura VAT) lub umowy o pracę.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres: praca@dotsoft.pl , w tytule maila wpisując "QA Tester"

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
A także raz jeszcze przypominamy, iż praca tylko i wyłącznie w naszej siedzibie - nie ma możliwości pracy zdalnej.

Data publikacji: 2019-02-14

Liczba wyświetleń: 380