Praca w branży gier

Junior Project Manager / Scrum Master

dla Pyramid Games w Lublin

Praca stała Zarządzanie

Pyramid Games to lubelska firma zajmująca się tworzeniem gier komputerowych na platformy mobilne oraz na PC/Steam. Aktualnie tworzymy między innymi gry Occupy Mars czy Dinosaur Fossil Hunter, a także inne. Poszukujemy Junior Project Managera / Scrum Mastera do zarządzania zespołem przy jednym z projektów.

Twoim obowiązkiem będzie:
► wsparcie procesu zarządzania produkcją gry
► rozpisywanie zadań dla członków zespołu i weryfikowanie ich realizacji
► dbanie o przepływ wiedzy, wyjaśnianie wątpliwości i szczegółów, aby zadania były zrozumiałe
► wyznaczanie realnych terminów oraz dbanie o ich dotrzymywanie przez zespół
► organizowanie spotkań projektowych (codzienne standupy, comiesięczne planowania i inne)
► dbanie o tempo prac, zaangażowanie i dobry humor członków zespołu :)

Wymagania:
► zainteresowanie branżą gier oraz głębokie zrozumienie procesu produkcji gry
► doświadczenie w branży IT, na przykład na stanowisku project managera, testera, scrum mastera
► bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
► umiejętność pracy z ludźmi i rozwiązywania konfliktów
► umiejętność organizowania czasu pracy sobie i innym
► umiejętność priorytetyzacji zadań, trzymania się ustalonych założeń oraz terminów
► samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań i szukaniu rozwiązań
► odpowiedzialność i zaangażowanie w codziennej pracy

Mile widziane - dodatkowe atuty:
► doświadczenie w zarządzaniu projektami zespołowymi
► jakiekolwiek doświadczenie w branży gier, również projekty 'indie'
► znajomość narzędzi do organizacji pracy zespołu (np. JIRA, GitLab, Trello)
► znajomość metodyk zwinnych zarządzania projektami od strony teoretycznej i praktycznej
► dodatkowe umiejętności Game Designera - projektowanie funkcjonalności gier

Oferujemy:
► luźną atmosferę i dobrą kawę :)
► biuro w dogodnej lokalizacji (Lublin)
► możliwość pracy przy bardzo ciekawych projektach
► wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i rezultatów pracy
► możliwa praca na 1/2 etatu lub więcej

CV prosimy wysyłać na adres: kontakt+pm@pyramid.games

Pamiętaj o załączeniu w CV treści oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pyramid Games Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Pyramid Games Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie w celu przeprowadzania procesu rekrutacji. W każdej chwili możesz zgłosić prośbę o usunięcie lub zmianę danych wysyłając wiadomość e-mail na adres: kontakt@pyramid.games

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2019-02-16

Liczba wyświetleń: 314