Praca w branży gier

Game Tester

dla Hexy Studio w Zdalnie
opublikowane przez Norbert Pokorski

Zlecenie Testowanie

Hexy Studio to nowy developer na polskiej scenie indie. Zajmujemy się obecnie produkcją gry przygodowej Brassheart. Szukamy odpowiedniej osoby na stanowisko Game Tester, z którą będziemy mogli zapewnić wysoką jakość naszej gry.

Twoje zadania:

  • Testowanie funkcjonalności gry
  • Raportowanie błędów w języku polskim
  • Proponowanie rozwiązań problemów związanych z rozgrywką
  • Analiza feedbacku z playtestów

Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w testowaniu gier
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Sumienność i systematyczność pracy
  • Wysoka samoorganizacja
  • Mile widziana znajomość silnika Unity

Oferujemy:

  • Pracę na pół etatu
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej
  • Bardzo elastyczne godziny pracy (z opcją pracy w weekendy lub wieczorami)
  • Pracę bezpośrednio z zespołem, w luźnej atmosferze
  • Tryb umowy dostosowany do potrzeb

Zainteresowanych prosimy o kontakt i zawarcie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji. Administratorem danych jest Hexy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Niepodległości 18. Zostałem/zostałam również poinformowany/poinformowana o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie."

Data publikacji: 2019-02-25

Liczba wyświetleń: 1008