Praca w branży gier

Project Manager

dla Hexy Studio w Warszawa
opublikowane przez Norbert Pokorski

Praca stała Zarządzanie

Hexy Studio to nowy developer na polskiej scenie indie. Zajmujemy się obecnie produkcją gry przygodowej Brassheart. Szukamy odpowiedniej osoby na stanowisko Project Managera, która swoimi zdolnościami organizacyjnymi zapewni sprawny przebieg produkcji.

Twoje zadania:

  • Planowanie przebiegu projektu i organizowanie pracy zespołu
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie
  • Regularna komunikacja z wydawcą i podwykonawcami

Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży gamedev
  • Znajomość procesu produkcji gier
  • Znajomość pakietu GSuite oraz narzędzi do zarządzania projektami
  • Znajomość metodologii projektowej Scrum
  • Wzorowa komunikacja w języku polskim i angielskim
  • Inicjatywa i umiejętność opracowywania niestandardowych rozwiązań

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w luźnej atmosferze
  • Wygodną lokalizację biura tuż przy stacji metra Wilanowska
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowe obiady w indyjskiej restauracji
  • Tryb umowy dostosowany do potrzeb

Zainteresowanych prosimy o kontakt i zawarcie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji. Administratorem danych jest Hexy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Niepodległości 18. Zostałem/zostałam również poinformowany/poinformowana o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie."

Data publikacji: 2019-02-28

Liczba wyświetleń: 466