Praca w branży gier

Senior 3D Artist

dla The Dust S.A. w Wrocław

Praca stała Grafika i animacja

The Dust S.A. to jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających producentów gier w Polsce.
Aktualnie poszukujemy osób do projektu na podstawie twórczości Jacka Piekary "Ja, Inkwizytor" wersja PC/PS4/XBOX. Projekt minimum 3 lata.

Szukamy: 2 członków teamu na stałe.
Miejsce: centrum Wrocławia
Typ umowy: do ustalenia

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z programem do projektowania 3D ( Bledner, Maya, 3dsmax )
  • portfolio potwierdzające umiejętności
  • zmysł plastyczny
  • umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • tworzenie modeli high-poly i low-poly
  • tworzenie assetów 3D
  • przygotowywanie map UV
  • tworzenie środowisk 3D na podstawie konceptów
  • znajomość i doświadczenie w branży gier będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w programie Blender będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programu Substance Painter będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość tworzenia jednej z pierwszych w Polsce gry nastawionej na Premium Indie/AAA na silniku UNITY
  • super zespół z doświadczeniem
  • możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów
  • kawę w nieograniczonych ilościach
  • cykliczne imprezy, na których wspólnie gramy w najnowsze tytuły
  • dostęp i możliwość wypożyczenia sprzętu VR
  • możliwość objęcia akcji po okresie dwóch lat pracy nad projektem

Prosimy o przesyłanie swojego portfolio + CV za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując
„Senior 3D Artist”.

Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez The Dust S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Data publikacji: 2019-04-05

Liczba wyświetleń: 1431