Praca w branży gier

Marketing Manager

dla Fat Dog Games S.A. w Warszawa
opublikowane przez Dominika Sierżęga

Praca stała Programowanie

Fat Dog Games S.A. jest polskim wydawcą gier komputerowych.

Jesteśmy firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nasze gry (PC, Switch, Xbox, Playstation, mobilne) wydajemy na platformach cyfrowych na całym świecie.
Więcej informacji o Fat Dog Games S.A.: http://www.fatdoggames.com

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko MARKETING MANAGERA

Twoimi zadaniami będzie:

  • przygotowywanie strategii marketingowych do gier wydawnictwa,
  • kontrola i nadzorowanie harmonogramu i budżetu marketingowego,
  • utrzymywanie dobrych relacji i stała współpraca z mediami oraz influencerami,
  • współpraca z developerem gry w zakresie przygotowywania materiałów marketingowych,
  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie przygotowania i realizacji wydania gry na wybranych platformach sprzedażowych,
  • analiza i ewaluacja procesów, raportowanie do General Managera.

Nasze oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie i wysokie umiejętności planowania strategicznego w dziedzinie marketingu,
  • znajomość branży gier komputerowych, trendów i strategii,
  • wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • praktyczna znajomość narzędzi marketingu cyfrowego,
  • bardzo dobra znajomość angielskiego i polskiego w mowie i piśmie,
  • wysoka orientacja na sukces projektu.

Nasze świadczenia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • praca z doświadczonym zespołem w świetnej atmosferze.

Aplikację (CV i list motywacyjny) w języku polskim i angielskim prosimy przesłać na email: d.sierzega@fatdoggames.com

Data publikacji: 2019-03-09

Liczba wyświetleń: 282