Praca w branży gier

Grafik 3D - Animowanie

dla Nitreal Games w Warszawa
opublikowane przez (Imię) (Nazwisko)

Praca stała Grafika i animacja

Nitreal Games jest niezależnym producentem gier na PC, MAC, platformy mobilne, oraz konsole. Studio istnieje od 2009 r. i jest między innymi odpowiedzialne za serie gier "Gardens Inc.", "Dr. Cares" oraz "Titan Charge".

Obecnie pracujemy nad kolejnymi częściami mobilnych serii "Dr. Cares", "Fabulous" oraz dwoma niezapowiedzianymi projektami klasy Triple-I na PC oraz konsole, do których poszukujemy utalentowanych programistów.

Obowiązki:

  • Rigowanie postaci ludzi i zwierząt przy użyciu naszych wewnętrznych skryptów
  • Animowanie postaci ludzi i zwierząt

Oczekujemy:

  • Znajomości Maya
  • Umiejętności animowania oraz rigowania
  • Doświadczenia w riggowaniu i animowaniu popartego demo reel
  • Rzetelności, dbałości o szczegóły
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • Otwartości i umiejętności interdyscyplinarnej współpracy w zespole
  • Organizacji, dyscypliny pracy oraz terminowości

Mile widziane:

  • Umiejętność modelowania oraz teksturowania modeli 3D
  • Znajomość pakietu Adobe (Photoshop, After Effects)
  • Doświadczenie w pracy w Unity
  • Doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych
  • Znajomość rynku gier komputerowych i panujących w nim trendów, w szczególności rynku gier casual time-management oraz mobile

Co oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak crunchu
  • Pracę w doświadczonym zespole przy zróżnicowanych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i otrzymywanych zadań
  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia w długiej perspektywie czasowej
  • Nowoczesne biuro w korzystnej lokalizacji w centrum Warszawy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@nitreal.com z dopiskiem “Animator3D 2019/03

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.

Data publikacji: 2019-03-10

Liczba wyświetleń: 320