Zgłoszeń:
6

Level Artist

dla All in! Games (Kraków)

Praca stała Grafika i animacja

Dołącz do All in! Games!

All in! Games to nowy liczacy się gracz na rynku rozrywki elektronicznej.

All in! Games to nie tylko prężnie rozwijające się wydawnictwo ale również wewnętrzny zespół deweloperski tworzący ciekawe projekty na konsole i komputery osobiste.

Cel: Level Artist

NASZE OCZEKIWANIA:

  • bardzo dobra znajomość środowiska pracy Unity 3D
  • bardzo dobra znajomość jednego z wiodących programów do tworzenia grafiki 3D
  • otwartość na różne style graficzne (nie tylko realizm!)
  • umiejętność tworzenia particli w różnych stylach graficznych

MILE WIDZIANE:

  • umiejętność tworzenia prostych animacji wewnątrz Unity 3D
  • doświadczenie w designie gier
  • minimum rok doświadczenia pracy przy innym projekcie (jeżeli po raz pierwszy aplikujesz do gamedevu, zaskocz nas swoim portfolio :)

ZADANIA:

  • tworzenie klimatycznych atmosfer i budowanie oświetlenia na scenach gry
  • modelowanie dodatkowych assetów enviro
  • tworzenie particli
  • riggowanie modeli

OFERUJEMY:

  • praca w małym, ambitnym zespole deweloperskim tworzącym gry na konsole i PC
  • praca w biurze w Krakowie
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B
  • elastyczne godziny pracy (core hours: 10:30 - 15:00)
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

Zobacz więcej ofert dla All in! Games

Data publikacji: 2019-03-12

Liczba zgłoszeń: 6

Ofertę obejrzano: 456 razy