Praca w branży gier

Level Artist

dla All in! Games w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Dołącz do All in! Games!

All in! Games - zapamiętajcie nazwę, bo będzie o nas głośno!

All in! Games to prężnie rozwijające się wydawnictwo oraz wewnętrzny zespół deweloperski tworzący ciekawe projekty na konsole i komputery osobiste.

TWOJE ZADANIA

  • tworzenie klimatycznych atmosfer i budowanie oświetlenia na scenach gry
  • modelowanie dodatkowych assetów enviro
  • tworzenie particli
  • riggowanie modeli

NASZE OCZEKIWANIA:

  • bardzo dobra znajomość środowiska pracy Unity 3D
  • bardzo dobra znajomość jednego z wiodących programów do tworzenia grafiki 3D
  • otwartość na różne style graficzne (nie tylko realizm!)
  • umiejętność tworzenia particli w różnych stylach graficznych

MILE WIDZIANE:

  • umiejętność tworzenia prostych animacji wewnątrz Unity 3D
  • doświadczenie w designie gier
  • minimum rok doświadczenia pracy przy innym projekcie (jeżeli po raz pierwszy aplikujesz do gamedevu, zaskocz nas swoim portfolio :)

OFERUJEMY:

  • pracę w małym, ambitnym i stale powiększającym się wydawnictwie oraz zespole deweloperskim tworzącym gry na konsole i PC
  • pracę w biurze w Krakowie
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • elastyczne godziny pracy (core hours: 10:30 - 15:00)
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • i co najważniejsze: pracę w branży gier oraz możliwość grania w nasze gry w godzinach pracy!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)."

Data publikacji: 2019-04-25

Liczba wyświetleń: 990